Wyjazd do Bremy - tłumacz poszukiwany!

Niepubliczna Szkoła Podstawowa przy ul. Ciołkowskiego w Gdańsku szuka studentki lub studenta, który towarzyszyłby grupie uczniów klas 4 -€“ 6 na 4-dniowej wycieczce do Bremy w dniach 1.-4.06.15 jako tłumacz.

Program wycieczki:

1.06.15 - przyjazd do Bremy, powitanie w szkole partnerskiej, zwiedzanie starówki i ratusza (tłumaczyć będzie głownie polska nauczycielka ze szkoły partnerskiej).

2.06.15 - warsztaty teatralno-wokalne dla dzieci, obiad, zwiedzanie Centrum Nauki Universum (student jako tłumacz pomocniczy).

3.06.15 - warsztaty teatralno-wokalne, obiad, zwiedzanie stadionu (student tłumaczy, zwłaszcza na stadionie)

4.06.15 - prezentacja wyników warsztatów, powrot.

Szkoła pokrywa wszelkie koszty i zapewnia niewielkie kieszonkowe. Istnieje możliwość zaliczenia tego wyjazdu jako praktyki ogólnopedagogicznej.

Proszę o zgłoszenia do 11.05.15 na adres: anna.socka@ug.edu.pl.

Data publikacji: wtorek, 5. Maj 2015 - 12:07; osoba wprowadzająca: Helena Walczak Ostatnia zmiana: wtorek, 5. Maj 2015 - 12:07; osoba wprowadzająca: Helena Walczak