I międzynarodowa konferencja „Socjolingwistyczne badania w teorii i praktyce – interdyscyplinarne podejście"

Pracownia Badań Nad Socjolingwistycznymi Aspektami Języka Uniwersytetu Gdańskiego,
Katedra Akwizycji i Pragmatyki Komunikacji przy Instytucie Filologii Wschodniosłowiańskiej
Katedra Języka Polskiego przy Instytucie Filologii Polskiej
zapraszają językoznawców, literaturoznawców, psychologów, socjologów i innych specjalistów do udziału w:

I międzynarodowej konferencji

„SOCJOLINGWISTYCZNE BADANIA W TEORII I PRAKTYCE – INTERDYSCYPLINARNE PODEJŚCIE”

w  dniach 14-15 września 2015 r.

Zapraszamy do udziału w konferencji, ktora odbędzie się na Wydziale Filologicznym w auli 1.48  oraz w salach Instytutu Filologii Polskiej w budynku przy ul. Wita Stwosza 55.

Komitet organizacyjny.
  • dr Joanna Mampe
  • dr Hanna Makurat

Data publikacji: środa, 11. Marzec 2015 - 14:13; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 15. Wrzesień 2015 - 08:21; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka