Spotkanie informacyjne dotyczące udziału w szkoleniu z księgowości korporacyjnej

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach, tworzonych przy współudziale pracodawców z województwa pomorskiego.
Data: 15 stycznia 2015 r. godz. 15:00
Miejsce: Wydział Filologiczny Uniwersytetu Gdańskiego, sala 3.61

200 młodych osób ma szansę na atrakcyjny zawód i pracę w pomorskich firmach. Trwa nabór kandydatów na bezpłatne szkolenia z zakresu księgowości korporacyjnej i obsługi klienta. W następnej kolejności zostaną uruchomione aplikacje na szkolenia przygotowujące do pracy w sektorach ICT i produkcyjnym.
Docelowo 200 młodych osób zdobędzie niezbędne kwalifikacje zawodowe i odbędzie praktyki w dużych firmach z naszego regionu.

Oferta bezpłatnych szkoleń skierowana jest do młodych ludzi zamieszkałych na terenie województwa pomorskiego, którzy nie ukończyli 30 roku życia, są bezrobotni lub pozostają bez zatrudnienia i planują podjąć pracę w pomorskich firmach. Oferta skierowana jest także do osób uczących się, które po ukończeniu szkoleń są wstanie rozpocząć pracę przynajmniej w wymiarze 0,5 etatu. Udział w projekcie pozwoli 200 młodym osobom na zdobycie kwalifikacji zawodowych, które są obecnie najbardziej poszukiwane przez pracodawców na pomorskim rynku pracy. Organizowane przez Invest in Pomerania szkolenia to odpowiedź na potrzeby firm z priorytetowych sektorów gospodarki województwa pomorskiego.

Oferta szkoleniowa z zakresu księgowości korporacyjnej oraz customer service jest szczególnie atrakcyjna dla studentów i absolwentów mogących wykazać się dobrą znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Kompetencje językowe są często podstawowym kryterium w procesie rekrutacji do firm z sektora BPO/SSC. W połączeniu z praktyczną wiedzą oferowaną podczas szkoleń (500 godzin zajęć i praktyk szkolenia z księgowości korporacyjnej oraz 120 lub 140 godzin zajęć praktycznych w zakresie szkolenia z customer service) otwierają one drogę do ciekawej kariery zawodowej.

Data publikacji: wtorek, 13. Styczeń 2015 - 13:31; osoba wprowadzająca: Helena Walczak Ostatnia zmiana: wtorek, 29. Listopad 2022 - 13:26; osoba wprowadzająca: Helena Walczak