Projekt dr. Bartosza Dąbrowskiego doceniony przez MNiSW

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznało dofinansowanie na projekt stworzony przez dr. Bartosza Dąbrowskiego z Instytutu Filologii Polskiej na Wydziale Filologicznym UG zatytułowany "Literatura i sztuka Holocaustu w szkole ponadgimnazjalnej". Pieniądze na jego realizację pochodzą z programu MNiSW pt. „Uniwersytet Młodych Wynalazców”, którego celem jest zacieśnienie współpracy uczelni i szkół. Projekt z Wydziału Filologicznego UG to jeden z 40 najlepszych projektów z całego kraju. Przyczyni się on do wykorzystania potencjału uczelni w celu rozwijania naukowych zainteresowań uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Data publikacji: piątek, 5. Grudzień 2014 - 16:52; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 5. Grudzień 2014 - 19:47; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka