Premiera filmu Macieja Wiktora "Wydech"

Kolejny film Macieja Wiktora "Wydech". Film został zrealizowany przez Zespół Filmowy Peryskop we współpracy z Międzywydziałowym Naukowo-Artystycznym Kołem UG. Jego premiera odbędzie się  poniedziałek 7 lipca 2014 w kinie Neptun o godz. 20.00. Film trwa 20 minut. Na hasło "peryskop" wejście bezpłatne.

Film powstał przy wsparciu UG: Rektora ds. Studenckich prof. UG, dr hab. Józefa Arno Włodarskiego, Dziekana Wydziału Filologicznego prof. UG, dr hab. Andrzeja Ceynowy oraz Dziekana Wydziału Prawa i Administracji prof. UG, dr hab. Jakuba Steliny.

Data publikacji: piątek, 4. Lipiec 2014 - 13:34; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 29. Listopad 2022 - 13:26; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka